Srpen 2010

Paintball

6. srpna 2010 v 21:44
 Už nějaký čas jsem toužil po tom zahrát si paintball.  A tak když mi kamarád dal nabídku si zahrát a připojit se  k několika dalším hráčům  ,neváhal jsem a přijal.  Sraz byl ráno na paintbalovém hřišti ,postaveném  v areálu bývalé továrny v Lužci.nad Vltavou .   Než přišli ostatní ,tak jsem si vypůjčil zbraň, náboje a ohranou masku.  Připraven k boji jsem čekal než se ostatní dostaví . Nakonec nás bylo asi16.   Takže jsme se rozdělily na dva týmy a šly na věc.
 Hned první hra se mi povedla .... Sotva  se začalo hrát a já už dostal  zásah . ani nevím odkud do přiletělo.
   No nic ,řekl jsem si . A čekal až se dohraje .  Za nějakých 15 minut jsme už hráli další hru.
Tentokrát  jsem se nikam nehnal , zalehl jsem do vysoké trávy a pozoroval okolí.  Pak jsem začal střílet  a povedlo   se mi   zasáhnout 3soupeře.    Pak jsem to ale taky dostal .   V tomto duchu se odvíjeli i další hry.  Až na jednu ,To jsme  měli bránit pevnost.  Kolem byli jen samé malé stromky  takže nebylo pořádně vidět dál, jak na 10 metrů.    Věděl jsem ,že jsou někde před námi  ,ale neviděl je.  Najednou se  jeden přihnal a  zasáhl mě snad ze  2metrů ,  Musím říct že to sakra bolelo.  Pochopil jsem proč  mají na sobě všichni  tolik  chráničů .
Okamžitě se mi udělala modřina  která v dalších dnech nabrala mega rozměrů.  I přesto musím říci že jsem si to užil .
 Hráli jsme skoro 6hodin    a čas ubíhal velmi rychle .  Celý  den mě vyšel asi na 800kč.  Musím říci že jsem začal uvažovat že si nějakou tu zbraň pořídím . Pak bych platil jen za vstup na hřiště asi 100kč plus svoje náboje.    Asi si jí přeci jen časem pořídím.Pro ty kdo mají rádi adrenalin a chtějí zkusit něco nového  vřele doporučuji.  Mi jsme byli hrát zde  .http://www.twotowers.cz/